חיסכון פנסיוני
מתחילים להתכונן לתקופת הפרישה

PIC10

 


חיסכון פנסיוני המותאם לצרכיכם בצורה מדויקת, יבטיח כי בתקופת הפרישה תיהנו מרווחה כלכלית. מומיק ועדי כהן – ביטוח וליסינג מעמידה לרשותכם מגוון מכשירי חיסכון פנסיוני, וצוות מיומן שידע להתאים לכם את תמהיל החיסכון הפנסיוני.
עולם החיסכון הפנסיוני השתנה בצורה מהותית בשנים האחרונות – האחריות על הרכבו של החיסכון הפנסיוני עבר לידי העובד, צרכי היחיד והמשפחה השתנו ואנשים מחליפים עבודות בקצב מסחרר לעומת העבר.
שינויים אלה דורשים מסוכנויות ביטוח המספקות פתרונות פנסיונים ידע מקצועי רחב, ויכולת לעמוד בשינויים הנובעים מהעולם הדינאמי בו אנו חיים.
מומיק ועדי כהן – ביטוח וליסינג מעמידה לרשותכם את מוצרי החיסכון הפנסיוני של הגופים הפיננסים המובילים בישראל, וצוות מקצועי מיומן שידע להתאים את החיסכון הפנסיוני לצרכים שלכם בהווה ובעתיד.

חיסכון פנסיוני – כדאי להתחיל מוקדם
מטרתו של החיסכון הפנסיוני היא לשמש כמעין משכורת חודשית בתקופת הפרישה. על מנת שהקצבה החודשית תהיה מכובדת, ותאפשר לכם לחיות בכבוד, מומלץ להתחיל לחסוך כמה שיותר מוקדם.
החיסכון הפנסיוני יכול להיות מורכב מאחת או יותר מהתוכניות הבאות: קרן פנסיה, קופת גמל וביטוח מנהלים. חשוב לזכור שמכיוון שלכל אדם צריכים שונים ותוכניות שונות, יש להרכיב חיסכון פנסיוני המתאים לצרכיו ולצרכי משפחתו בהווה ובעתיד.


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם