ליסינג מימוני
מיקסום ההון האנושי

PIC11

 


חברת מ.ע. כהן מימון וליסינג בע"מ נוסדה בשנת 2007 ע"י האחים מומיק ועדי כהן ומספקת שירות אישי ומקצועי ללקוחות פרטיים ועסקיים אשר מחפשים דרך מימון נוחה ויעילה לרכישת רכב חדש.

מהו ליסינג מימוני?
ליסינג מימוני הוא מעין הלוואה לצורך רכישת רכב לתקופה של עד 60 חודשים, כאשר הקונה משלם תשלום חודשי לחברת הליסינג שנועד לכסות את מחיר הרכב ואת עלות ההון שהושקע על ידי חברת הליסינג שרכשה אותו. הרכב רשום על שם חברת הליסינג, אך בסיום תקופת העסקה ללקוח ישנה אפשרות לרכוש  את הרכב מחברת הליסינג במחיר הזדמנותי ולהעבירו על שמו.

כיצד מורכבת העסקה?
לרוב עסקת הליסינג המימוני מורכבת משלושה חלקים
מקדמה בתחילת תקופה.
תשלום חודשי קבוע למשך חודשי העסקה.
אופציית רכישה הזדמנותית בתום תקופת העסקה.

היתרונות בעסקת ליסינג
תנאי תשלום מותאמים ללקוח - בשונה מקניית רכב, אין צורך לשלם את כל עלות הרכב בבת אחת, מה שעלול להכביד על תזרים המזומנים. עסקת הליסינג המימוני מאפשרת למעשה מימון רכישת רכב בתשלומים נוחים כאשר הלקוח קובע את גובה המקדמה (בין 15% ל-50% משווי הרכב) ועל ידי כך את גובה התשלומים החודשיים. בנוסף הלקוח יכול לבחור איזה סכום ישלם בסוף העסקה במידה וירצה לרכוש את הרכב.
הרכב יכול להיות שלך - בתום תקופת העסקה עומדת בפני הלקוח אפשרות לרכישת הרכב במחיר הזדמנותי שהוסכם מראש.
אפשרות ייחודית לעבור לרכב חדש אחר בתום תקופת הליסינג - לקוח שאינו מעוניין ברכישת הרכב יכול באמצעות עסקת הליסינג לעבור לרכב חדש אחר בתום תקופת הליסינג הראשונה ובכך הוא ממשיך ליהנות מרכב חדש ללא מכירת הישן אלא המשך של מודל התשלומים החודשיים הרגיל.
ליסינג ממוני מול הלוואה בנקאית – מה משתלם יותר?
לעסקת הליסינג המימוני לרכישת רכב יתרונות מובהקים על פני ההלוואה הבנקאית.  
אופי ההלוואה - ברוב המקרים הליסינג המימוני הוא זול יותר ובעל תנאים גמישים יותר. הדבר נעוץ בכך שחברת הליסינג מהווה כוח קנייה גדול ובעל ביטחונות לעומת הבנק, מקבלת הנחה מהיבוא על הרכב ולרוב מקבלת גם מימון זול יותר אשר עוברת בחלקה אל הלקוח ולכן הוא נהנה ממחיר נמוך יותר. לא רק זאת, בליסינג הלקוח יכול ליהנות משירותים נלווים שהבנק לא מספק וביניהם ביטוח רכב מוזל ואפשרות לקבלת טיפולי תחזוקה לאורך תקופת הליסינג.
הוצאה מוכרת - יתרון נוסף הוא ההכרה בתשלומי הליסינג כהוצאה מוכרת. במידה והרכב משמש למטרה עסקית, ניתן לנכות ממס ההכנסה את דמי השכירות ואת המע"מ בקיזוז שווי שימוש. במידה והרכב הוא רכב מסחרי, ניתן להכיר בכל ההוצאות אף ללא קיזוז שווי שימוש.
מיקסום ההון האישי - האופציה הניתנת ללקוח בתום עסקת ליסינג להחליף את הרכב ברכב חדש אחר מאפשרת לו למעשה לשדרג את רכבו בקלות ולמקסם את ההון האישי שלו, במקום למכור את הרכב בשוק הפרטי לאחר אובדן ערכו.


לקבלת הצעה מלאו פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם